Tatran Prešov - MHC Bardejov 47:20 v predohrávke 20. kola hádzanárskej extraligy

15.02.2010 Celý región

Prešov 15. februára (TASR) - Hádzanári domáceho Tatrana zvíťazili v pondelňajšej predohrávke 20. kola extraligy nad bardejovským Edymaxom vysoko 47:20.
Tatran Prešov - MHC Edymax Bardejov 47:20 (22:14)
Najviac gólov: Antl 14/4, Kristopans 8, Menkovič 6/1 - P. Krok 7/2, D. Krok 6/1, Štepák 3
Rozhodovali: Černý, Vydra
vylúčení: 4:4
sedemmetrové hody: 6/6 - 3/3
516 divákov

Pondelňajšie predohrávané stretnutie, pre pohárové povinnosti Prešova, pritiahlo do Tatran Handball Arény iba málo divákov a navyše ani súper nebol veľmi atraktívny. Domáci boli až na záverečnú 8- minútovku prvého polčasu pánmi na palubovke. V ich drese si odkrútil premiérový štart Srb Vojin Menkovič a hneď sa "slušne" zapísal aj do streleckej listiny. Hostia v niektorých fázach zápasu až rezignovali, v druhom polčase dali iba 6 gólov a tak sa východniarke derby, inak než výrazným víťazstvom Tatrana ani skončiť nemohlo.

1. Tatran Prešov 20 19 1 0 767:536 39
2. Hlohovec 19 12 0 7 617:567 24
3. P. Bystrica 19 11 2 6 610:535 24
4. ŠKP BA 19 10 1 8 568:569 21
5. Nové Zámky 19 9 2 8 590:571 20
6. Košice 19 8 1 10 601:590 17
7. Bardejov 19 2 0 17 404:588 4
8. Trnava 18 1 1 16 444:645 3